Lockedup.pl

Escape room Katowice ceny | Lockedup.plOsoby, które lubią, gdy wokół nich wciąż coś się dzieje, bardzo często poszukują nowych, ciekawych wrażeń. Sposobów na dostarczenie sobie adrenaliny i sporej dawki rozrywki, jest w dzisiejszych czasach bardzo wiele. To, na jaki wariant padnie wybór, zależy od osobistych preferencji i upodobań konkretnych osób.

Jedną z alternatyw, z których można skorzystać, jest wizyta w escape room w Katowicach, której ceny zależne są od wielu czynników. Na stronie internetowej, lockedup.pl można dowiedzieć się wszystkiego w szczegółach.

Sama idea tego typu pokojów, polega na tym, iż uczestnicy zabawy (zazwyczaj od dwóch, do pięciu osób) zostają zamknięci w jednym z nich przez organizatorów wydarzenia. To, co muszą zrobić, to wydostać się z niego, w przeciągu sześćdziesięciu minut. Aby było to możliwe, należy wykonać szereg rozmaitych zadań oraz rozwikłać różne zagadki. Jeśli nie uda się zrobić wszystkiego w wyznaczonym czasie, grę uznaje się za przegraną.

Do zabawy tego typu, zgłaszają się klienci w bardzo różnym wieku. Najczęściej, jest to młodzież licealna, studenci i osoby przed trzydziestym rokiem życia. Jednakże, zdarza się też i tak, że do pokojów zagadek przychodzą całe rodziny, które pasjonują się takim właśnie sposobem spędzania wolnego czasu.

W katowickim punkcie, dostępnych wariantów tematycznych jest bardzo wiele. Oto niektóre z nich:

  • Nuklearna Pułapka
  • Planeta Małp
  • Ekspedycja na Marsa
  • Skarb Króla Artura

Ceny za tego typu zabawę są różne. Dla studentów i uczniów przewidziane zostały zniżki. Im większa grupa bierze udział w grze, tym mniejszy koszt imprezy. Zgodnie z cennikiem, dostępnym na stronie internetowej, najmniej zapłacą studenci w dwuosobowym składzie (osiemdziesiąt złotych), zaś największą sumę muszą przygotować uczestnicy w pięcioosobowym zespole, nie będący uczniami ani studentami (sto pięćdziesiąt złotych).

Dodatkową propozycją dla klientów, jest organizacja wszelkiego rodzaju spotkań i imprez okolicznościowych, z wykorzystaniem katowickiego escape roomu. Mogą to być urodziny, wieczory kawalerskie czy panieńskie.

 

 
Autor: Marta Wysocka
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://www.lockedup.pl/
Dodano: 2019-01-22
Telefon: 515 033 975
Miejscowość: Kraków
Adres: Skawińska 13
Kod pocztowy: 31-066
Źródła: http://www.lockedup.pl/Zlokalizowane Niedaleko