Krati sp. z o.o.

https://krati.eu/ • Kabel 3w1Zapewne każdy właściciel firmy wciąż zastanawia się, jak skutecznie dotrzeć do nowych odbiorców, sprawić, by brand stał się rozpoznawalny i kojarzony z rzetelnością. Możliwości na rynku jest wiele. Agencje marketingowe prześcigają się w oferowaniu koncepcji i strategii promowania marki. Wiele z nich nie spełnia jednak swojego zadania w stopniu zadowalającym, a jednocześnie są to działania kosztowne. Warto sięgnąć po tanie techniki, które mają charakter subtelny, nie noszą znamion reklamy bezpośredniej i dzięki temu nie spotykają się z nieufnością potencjalnego odbiorcy. Gadżety reklamowe z logo  to idealne innowacyjne narzędzie, które skutecznie promuje daną markę. Firma Krati oferuje kabel 3w1 będący praktycznym przedmiotem, który wykorzystywany jest w codziennym funkcjonowaniu przez różnych użytkowników. 

Produkt składa się z dwóch części. Pierwszą stanowi obudowa z wejściem na wtyczkę USB. To na tej części można nanieść logo firmowe, napis lub grafikę. Z drugiej strony wychodzą trzy kable o różnych końcówkach. Dzięki temu istnieje możliwość podłączenia do różnych urządzeń. Klient otrzyma praktyczną przełączkę, która zintegruje się z wejściami typu micro, typ C oraz iphone 4 lub 5.

Przedsiębiorstwo ma olbrzymie doświadczenie w dostarczaniu przydatnych gadżetów, które spotykają się z uznaniem użytkowników. Są one zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Wszystkie wyroby cechują się solidnym wykonaniem oraz bezawaryjnym działaniem.  

Największą zaletą oferowanych kabli 3w1 jest fakt, że są nośnikiem treści marketingowej. Naniesione na nich logo pojawia się wszędzie tam, gdzie właściciel tych przedmiotów je wykorzystuje. Jest to zatem prosty i tani sposób na dotarcie do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Przydatność tego narzędzia budzi zainteresowanie i podziw wśród osób, które na nie patrzą. Dodatkowo można zamówić wykonanie produktu z dowolną obudową, np. w kształcie opony, aparatu fotograficznego czy gitary, co znacznie podwyższa ich atrakcyjność. Sprzyja to nie tylko zwiększaniu rozpoznawalności marki, która jest promowana, ale także budowaniu pozytywnych względem niej odczuć w oczach obserwatorów.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://krati.eu/
Dodano: 2019-06-17
Telefon: 882 170 152
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Jerozolimskie 81
Kod pocztowy: 02-001
Źródła: https://krati.eu/gadzety_reklamowe2/reklamowy-kabel-4w1/Zlokalizowane Niedaleko