FERTIL-ECO

Mikotoksyn dodatek paszowy • FERTIL-ECOZatrucia mykotoksynami to zjawisko dobrze znane hodowcom zwierząt gospodarskich, zwłaszcza bydła. Nawet gdy bardzo dba się o przechowywanie paszy, czasem trudno jest uchronić ją przed rozwojem grzybów pleśniowych, te zaś z kolei wytwarzają toksyny bardzo groźne dla zwierząt oraz dla ludzi. By uchronić swą hodowlę przed tym niebezpiecznym zjawiskiem, najlepiej jest postawić na specjalne dodatki paszowe, które działają wieloaspektowo. Doskonały wybór stanowi zwłaszcza Mikotoksyn - dodatek paszowy oferowany przez renomowaną firmę FERTIL-ECO. Gwarantuje on doskonałą ochronę zwierząt przed zatruciami toksynami wydzielanymi przez grzyby, a także daje wiele innych korzyści, dla których warto stosować go nieustannie.

Liczne efekty

Podawanie tego dodatku poprzez mieszanie go z paszą czy posypywanie nim podawanego zwierzętom pokarmu daje wiele rezultatów w zakresie poprawy ich dobrostanu. Jeśli zaś chodzi o ochronę przed szkodliwymi toksynami, to opiera się ona między innymi na:

  • detoksykacji skażonej paszy, przez co przestaje ona stwarzać zagrożenie,
  • odbudowie mikroflory bakteryjnej przewodu pokarmowego, dzięki czemu patogeny mogą być lepiej unieszkodliwiane,
  • wspieraniu odporności organizmów zwierząt na choroby.

Poza tym można liczyć na wiele innych korzyści, takich jak poprawa trawienia i wykorzystania paszy, lepsza jakość obornika i produktów zwierzęcych. Stosowanie tego w pełni naturalnego, opierającego się na specjalnej kompozycji minerałów składnika pozwala też uniknąć podawania zwierzętom silnych leków, na przykład antybiotyków, które nigdy nie pozostają bez wpływu na ich organizm oraz jakość pozyskiwanych z nich produktów. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku młodych zwierząt, gdyż podawanie im takich silnie działających środków jest szczególnie ryzykowne i najlepiej jest tego unikać. Najważniejszy jednak jest fakt, iż preparat ten jest jednym z nielicznych, w pełni skutecznych sposobów na ochronę hodowli przez zagrożeniem stwarzanym przez trudne do wyeliminowania mykotoksyny.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.impactpowder.com/
Dodano: 2019-02-06
Telefon: 724676094
Miejscowość: Łódź
Adres: Legnicka 28
Kod pocztowy: 94-234
Źródła: https://www.impactpowder.com/oferta/impact-powder/Zlokalizowane Niedaleko