English for You

Angielski wrocław krzykiJęzyki obce w dzisiejszych czasach są niezwykle potrzebne. Świat stał się otwarty i w związku z tym, komunikowanie się między osobami różnych narodowości jest niezbędne. Za jeden z najpopularniejszych języków obcych, uznawany jest niezmiennie angielski. Warto znać, przynajmniej, jego podstawy, aby czuć się pewniej, chociażby w trakcie wakacyjnych podróży.

Doskonałym pomysłem dla osób pragnących nauczyć się tego języka, jest zdecydowanie się na kurs językowy w Mobilnej Akademii Języka Angielskiego English For You. Jest to szkoła językowa, oferująca naukę angielskiego na wrocławskich Krzykach. Zajęcia skierowane są zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Jeśli chodzi o najmłodszych, pojawiają się następujące podziały:

  • zajęcia dla dzieci 3-5 lat
  • zajęcia dla 6-9 latków
  • zajęcia dla 10 latków i starszych dzieci

Dodatkowo, szkoła oferuje także przeprowadzanie kursów na pre-FCE i FCE. Natomiast, dla osób preferujących własne tempo i rodzaj pracy, istnieje możliwość wykupienia zajęć indywidualnych w dwóch wariantach:

  • lekcje stacjonarne
  • lekcje za pośrednictwem Skype

W obu przypadkach, ceny zajęć oraz miejsce i czas ich przebiegu, ustalane są indywidualnie z lektorem. Jest to bardzo interesująca opcja, ponieważ daje możliwość stworzenia elastycznego grafiku współpracy, idealnie dopasowanego do potrzeb i oczekiwań klienta. 

Szkoła oferuje kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka stacjonarna, odbywa się w kilkuosobowych grupach, składających się z kursantów o zbliżonym poziomie zaawansowania.

Chcąc dowiedzieć się jeszcze więcej na temat Mobilnej Akademii Języka Angielskiego, warto zajrzeć na jej stronę internetową, angielskijagodno.pl. Jest to witryna bardzo bogata w informacje. Można tam znaleźć niezwykle precyzyjny cennik, szczegółowy opis zajęć w poszczególnych grupach. Można także poznać opinie innych osób, które miały już okazję korzystać z usług szkoły. To bardzo przydatne, ponieważ daje prawdziwy obraz danego miejsca. Często pojawiają się tam także rozmaite rabaty i promocje.


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://angielskijagodno.pl/
Dodano: 2018-12-14
Telefon: 881012770
Miejscowość: Wrocław
Adres: Krzysztofa Komedy 8
Kod pocztowy: 52-234
Źródła: https://angielskijagodno.pl/Zlokalizowane Niedaleko