Dotyk Motyla Sp. z o.o.

Opóźnienie samolotu, a odszkodowanie

Jeżeli rzadko podróżujesz samolotem, to bardzo prawdopodobne jest to, że nie znasz praw, jakie posiada każdy pasażer linii lotniczych. Dopóki wszystko przebiega zgodnie z planem, jest ok. Problem zaczyna się w momencie, gdy przewoźnik z różnych powodów nie wywiązał się ze swoich obowiązków. Krótko mówiąc, lot został odwołany, opóźniony lub odmówiono Ci wejścia na pokład. To, czy pasażerowi należy się odszkodowanie, nie zawsze jest oczywiste. Na szczęście ma się on do kogo zwrócić, wówczas gdy zamiast odprężającej podróży spotkały go nieprzyjemności. Może on się bowiem zgłosić do Fly&I. To właśnie ta firma może Ci powiedzieć, jakie prawa Ci przysługują i, co najważniejsze, pomoże Ci uzyskać rekompensatę.

Na swojej stronie porusza ona następujące zagadnienie: opóźnienie samolotu a odszkodowanie. Przede wszystkim musisz wiedzieć, iż w przypadku, gdy nie wylecisz z portu lotniczego na czas, przewoźnik powinien zapewnić Ci wyżywienie, ewentualny nocleg oraz transport do miejsca noclegowego i z powrotem do portu lotniczego. Jeśli nie otrzymałeś pomocy i wsparcia, w związku z czym poniosłeś koszty, absolutnie nie wyrzucaj żadnego paragonu, czy też innego dowodu zakupu! Mogą one Ci się przydać, gdy będziesz chciał uzyskać zwrot pieniędzy. W przypadku odwołania lotu sytuacja prezentuje się podobnie, tzn. ponownie przewoźnik jest zobowiązany do zapewnienia posiłków, napojów, noclegu oraz transportu w jedną i w drugą stronę (pomiędzy miejscem noclegowym a portem).

Co się stanie, gdy przewoźnik sprzedał za dużo biletów, a miejsc w samolocie brak, w związku z czym odmówiono Ci wejścia na pokład? Również masz prawo żądać odszkodowania. Twoje pieniądze pomoże Ci odzyskać ww. firma.

Jeśli nie znasz swoich praw, zamiast od razu żądać rekompensaty, nawiąż kontakt z firmą, o której mowa wyżej. Ona przeanalizuje sytuację, w której się znalazłeś, aby ocenić, czy należy Ci się odszkodowanie. Firma ta ma duże doświadczenie w tego typu sporach, dlatego z chęcią udzieli Ci wsparcia, gdy postanowisz ubiegać się o rekompensatę. Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://www.flyandi.pl/
Dodano: 2018-05-09