BIUROSERWIS MORALEWICZ I SPÓŁKA SP.J

BIUROSERWIS MORALEWICZ I SPÓŁKA SP.J - Sklep plastyczny KoszalinPoszukując dobrych i wysokiej jakości akcesoriów biurowych oraz plastycznych, warto zapoznać się z asortymentem sklepu Druczek, który swoją siedzibę ma w Koszalinie, Szczecinie oraz Stargardzie. Hurtownia w asortymencie posiada wszystkie niezbędne produkty oraz akcesoria. Sklep plastyczny w Koszalinie oferuje produkty zarówno dla zawodowych plastyków, jak i dla amatorów. 

Asortyment znajdujący się w ofercie sklepu odznacza się wysoką jakością. Produkty są bardzo dobrze wykonane i pochodzą od renomowanych producentów. Klienci mogą wybierać spośród dostępnych pędzli, farb, papierów dekoracyjnych, klejów oraz innych narzędzi pomocniczych, które są niezbędne do wykonywania prac plastycznych. Wszystkie niezbędne akcesoria i przybory czekają na  w hurtowni, a do tego w atrakcyjnej cenie. Wybierając produkty wysokiej jakości, można mieć pewność, że tworzone prace będą odznaczać się wysoką estetyką i profesjonalizmem. Sklep plastyczny w Koszalinie spełni więc oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

W asortymencie sklepu oprócz przyborów plastycznych dostępne są także akcesoria papiernicze, biurowe oraz wyposażenie dla uczniów, czyli wszystko co niezbędne, aby w pełni wyposażyć biuro, firmę oraz ucznia do szkoły. To jednak nie koniec. Poza sprzedażą artykułów biurowych i szkolnych firma realizuje również następujące usługi:

  • wyrabianie pieczątek firmowych i osobistych,
  • drukowanie i kserowanie,
  • przygotowywanie napisów z samoprzylepnej foli oraz oprawa prac dyplomowych.

Hurtownia świadczy więc bardzo szeroki zakres usług, dlatego też na rynku istnieje już od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie, szeroka gama usług sprawia, że klienci są w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy. Z powodzeniem więc dzięki szerokiej ofercie można wyprawić dziecko do szkoły w najpotrzebniejsze i niezbędne przybory, wyposażyć biuro oraz wykonać różnego rodzaju usługi. Każda usługa wykonywana jest na najwyższym poziomie, a klienci traktowani w sposób priorytetowy i indywidualny, dlatego firma cieszy się dużą popularnością i zaufaniem. 


Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://www.druczek.info/
Dodano: 2019-07-31
Telefon: 887 506 003
Miejscowość: Goleniów
Adres: I Brygady Legionów 6A
Kod pocztowy: 72-100
Źródła: https://www.druczek.info/Zlokalizowane Niedaleko