Główna » Wydarzenia
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wydarzenia
NOWE KOBINEZONY MOTOCYKLOWE DLA SZCZECIŃSKICH POLICJANTÓW
Wydarzenia
Wpisany przez Asp. Anna Gaweł   
piątek, 31 października 2014 15:13

W dniu dzisiejszym obyło się uroczyste przekazanie nowych kombinezonów motocyklowych policjantom Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

Więcej…
 
Kolejny nietrzeźwy kierowca usłyszał wyrok
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
piątek, 31 października 2014 15:07

 Szczecińscy policjanci zatrzymali młodego kierowcę, który jechał po mieście nietrzeźwy i wyprzedzał inne pojazdy niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i wyrok.

Więcej…
 
Aresztowany za posiadanie materiałów wybuchowych i narkotyków
Wydarzenia
Wpisany przez Zespół Prasowy   
piątek, 31 października 2014 15:05

Szczecińscy policjanci ustalili, że 44-letni mieszkaniec Szczecina posiada znaczne ilości narkotyków.

Więcej…
 
Włamywacz poszukiwany trzema listami gończymi zatrzymany
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
piątek, 31 października 2014 15:04

 Policcy policjanci zatrzymali 25- latka, który dokonał włamania i kradzieży na terenie województwa. Mężczyzna był ponadto poszukiwany trzema listami gończymi. Teraz najbliższe miesiące ten młody człowiek spędzi w areszcie.

Więcej…
 
Areszt za groźby i naruszenie nietykalności policjanta
Wydarzenia
Wpisany przez st. asp. Irena Kornicz   
piątek, 31 października 2014 15:03

Na dwa miesiące do aresztu trafił 39 – letni mężczyzna, który grożąc interweniującym policjantom zmuszał ich do zaniechania czynności służbowych a także naruszył nietykalność fizyczną jednego z nich.

Więcej…
 
Nietrzeźwy i na zakazie- usłyszał wyrok
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
piątek, 31 października 2014 15:02

 Policjanci ze szczecińskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który pomimo stanu nietrzeźwości oraz sądowego zakazu prowadził samochód. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i wyrok.

Więcej…
 
Udaremniona kradzież...
Wydarzenia
Wpisany przez st. asp. Irena Kornicz   
czwartek, 30 października 2014 11:51

Dzięki szybkiej reakcji policjanta po służbie oraz dzielnej postawie seniorki, która zaalarmowała krzykiem o grożącym jej niebezpieczeństwie zatrzymane zostały dwie osoby usiłujące dokonać kradzieży. Zachowanie seniorki, funkcjonariusza i jego znajomego przeszkodziły sprawczyniom w dokonaniu zamierzonego przestępstwa.

 

Do zdarzenia doszło na jednej z klatek schodowych budynku mieszczącego się w centrum miasta. W godzinach popołudniowych na jednej z klatek schodowych przy windzie stały dwie młode dziewczyny. Kiedy na klatkę weszła 72-latka i chciała pojechać dźwigiem na swoje piętro, młode szczecinianki próbowały wyrwać jej torebkę, która niosła.

 

Seniorka wszczęła alarm, krzycząc wzywała pomocy i kurczowo trzymała swoją własność.

 

Na niepokojące odgłosy na klatce natychmiast zareagował policjant, który był po służbie i przebywał w odwiedzinach w jednym z mieszkań wieżowca. Funkcjonariusz wraz z kolegą u którego był, ruszyli w pościg za uciekającymi sprawczyniami. Kilkaset metrów od posesji ujęli obie dziewczyny, które ukrywały się w krzakach.

 

19 i 15 – latka zostały przekazane wezwanemu na interwencje patrolowi policji. Obie sprawczynie zostały zatrzymane, starsza z nich trafiła do policyjnego aresztu natomiast młodsza ze względu na swój wiek do Policyjnej Izby Dziecka.

Młode szczecinianki zostały już przesłuchane. 19 -latka usłyszała zarzut usiłowania kradzieży a 15 – latka za swój czyn odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

 

19 – latka znana jest policji, była już notowana za inne i podobne przestępstwo.

 

Za popełnione przestępstwo grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

st. asp. Irena Kornicz

 
Odpowiedzą za kradzież w biurze
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Mirosława Rudzińska   
czwartek, 30 października 2014 11:50

Policjanci z Ogniwa Wywiadowczego KMP w Szczecinie zatrzymali parę, która ukradła portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Arkadiusz Król