Główna » Wydarzenia
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wydarzenia
Letni patrol na półkolonii
Wydarzenia
Wpisany przez sierż.sztab. Agnieszka Bednarek   
środa, 30 lipca 2014 12:08

Szczecińscy policjanci razem z funkcjonariuszami Straży Miejskiej spotkali się z dziećmi, które uczęszczają na półkolonie w ZHP przy ul. Ogińskiego w Szczecinie aby porozmawiać o bezpieczeństwie.

Więcej…
 
ŚWIĘTO POLICJI W SZCZECINIE
Wydarzenia
Wpisany przez Zespół Prasowy KWP w Szczecinie /AG   
środa, 30 lipca 2014 11:50

Dziś w Szczecinie w Teatrze Pleciuga odbyła się uroczystość z okazji Święta Policji. W spotkaniu udział wzięli Komendant Wojewódzki Policji, Komendant Miejski Policji, przedstawiciele władz województwa i miasta, zaproszeni goście oraz szczecińscy policjanci.

Więcej…
 
Za znieważenie policjantów odpowiedzą przed sądem
Wydarzenia
Wpisany przez st. asp. Irena Kornicz   
środa, 30 lipca 2014 11:42

Zaledwie w przeciągu trzech dni szczecińscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które podczas interwencji znieważyli funkcjonariuszy i naruszyli ich nietykalność cielesną. Na podstawie zebranych materiałów prokurator zastosował wobec sprawców dozór Policji i poręczenie majątkowe.

Więcej…
 
Święto Policji w Szczecinie
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Joanna Kowalska   
poniedziałek, 28 lipca 2014 00:00

Z okazji Święta Policji Komenda Miejska Policji w Szczecinie zorganizowała dla mieszkańców miasta festyn, który odbył się na Jasnych Błoniach.

Więcej…
 
„Patrol letni” Policja i Straż Miejska w przedszkolu „Liwena”
Wydarzenia
Wpisany przez sierż.sztab. Agnieszka Bednarek /AG   
piątek, 25 lipca 2014 08:20

Wakacje to nie tylko czas relaksu i swobody dla dzieci ale także okres dodatkowych zagrożeń i niebezpieczeństw. Podczas wakacji może dojść do zdarzeń, w których uczestniczyć mogą dzieci,dlatego też policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie wraz z funkcjonariuszką Straży Miejskiej w ramach inicjatywy „Bezpieczne Wakacje” podczas letniego patrolu udały się z wizytą do przedszkola Liwena.

IMG 9743a
W czasie wizyty funkcjonariuszki omówiły wypadki i okaleczenia podczas zabaw w domu i na podwórku, wypadki drogowe, w których są poszkodowane dzieci.
Policjantka wytłumaczyła najmłodszym dlaczego nie należy ufać osobom nieznajomym, rozmawiać z nimi , ani przyjmować słodyczy. Przedszkolaki dowiedziały się jakie mogą być konsekwencje jeżeli nie będą przestrzegały rad przekazanych przez policjantkę.
W czasie wizyty dodatkową atrakcją dla dzieci był radiowóz z Miejskiego Sztabu Policji Mobilne Centrum Monitoringu. Na zakończenie spotkania dzieci wraz z funkcjonariuszkami powtórzyły numery telefonów alarmowych.

DSC 0412a

sierż.sztab. Agnieszka Bednarek /AG

 
Życzenia z okazji Święta Policji
Wydarzenia
Wpisany przez KMP Szczecin   
czwartek, 24 lipca 2014 07:26

zyczenia

 
Policjanci proszą świadków o kontakt
Wydarzenia
Wpisany przez Zespól Prasowy KWP Szczecin /MR   
wtorek, 22 lipca 2014 00:00

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin - Niebuszewo prowadzą postępowanie w związku z uszkodzeniem ciała starszego mężczyzny, który został zaatakowany przy Al. Wyzwolenia a Rondo Giedroycia w Szczecinie w dniu 21.06.2014r. około godz. 13:45. Prowadzący sprawę zwracają się z prośbą o kontakt kierowcę białego busa m-ki Volkswagen (najprawdopodobniej model Transporter ), który zatrzymał się na jezdni i zareagował na powyższe zdarzenie.

Więcej…
 
Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą – Policjanci radzą
Wydarzenia
Wpisany przez sierż.sztab. Agnieszka Bednarek   
wtorek, 22 lipca 2014 00:00

Letni wypoczynek i słoneczna pogoda sprzyjają rowerzystom. Coraz więcej osób wybiera się na wycieczki rowerowe, a także decyduje się na rower jako środek komunikacji po mieście. Ponieważ po dotarciu do celu nasz pojazd musimy „zaparkować” i zostawić bez nadzoru sprzyja to okazji dla „rowerowych złodziei”.

Aby ustrzec się przed kradzieżą naszego roweru należy przestrzegać następujących zasad:

  • przypinając rower, najlepiej przypiąć jednocześnie ramę i koło
  • w czasie dłuższego postoju w niezbyt bezpiecznym miejscu warto odpiąć nawet siodełko
  • nigdy nie zostawiaj niezabezpieczonego roweru nawet na chwilkę. Chwila-moment i złodziej wskakuje na Twój rower i odjeżdża
  • zachowaj kartę gwarancyjną roweru, a jeśli jej nie posiadasz to spisz nr fabryczny, nazwę roweru i jego cechy szczegółowe – te dane znacznie ułatwią policjantom odzyskanie roweru w przypadku jego kradzieży
  • rower można oznakować bezpłatnie w każdym komisariacie
  • ubezpiecz rower przed kradzieżą w firmie ubezpieczeniowej – niektóre z nich stosują zniżki w przypadku gdy rower jest już oznakowany przez Policję

140722 KMP rower

sierż.sztab. Agnieszka Bednarek

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Arkadiusz Król