Główna » Wydarzenia
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wydarzenia
Odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających
Wydarzenia
Wpisany przez st. sierż. Karolina Rykaczewska   
poniedziałek, 25 maja 2015 10:02

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie w sobotę 23 maja 2015 roku udaremnili dalszą jazdę kierującemu, który znajdował się pod wpływem środków odurzających.

Więcej…
 
Działania „Monitoring”
Wydarzenia
Wpisany przez st. sierż. Dorota Ziółkiewicz   
poniedziałek, 25 maja 2015 09:56

W weekend policjanci szczecińskiej drogówki przeprowadzili działania z wykorzystaniem mobilnego centrum monitoringu na ul. Wyszyńskiego w Szczecinie.

Więcej…
 
Nietrzeźwy kierowca autobusu i pasażer
Wydarzenia
Wpisany przez st. sierż. Dorota Ziółkiewicz   
poniedziałek, 25 maja 2015 06:35

Policjanci ze szczecińskiej drogówki ujawnili nietrzeźwego kierowcę autobusu miejskiego. 58-latek prowadził pojazd po spożyciu alkoholu. 24-letni nietrzeźwy pasażer podczas jazdy tym autobusem, nie trzymając się poręczy uderzył głową w szybę pojazdu.

Więcej…
 
„Kolejny etap konkursu Nieletni Paragraf zakończony”
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Joanna Kowalska   
piątek, 22 maja 2015 13:57

Konkurs „Nieletni Paragraf” organizowany przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie skierowany jest do uczniów klas pierwszych szkół gimnazjalnych. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród szczecińskich placówek, dlatego też w tym roku to już IX jego edycja.

Więcej…
 
Brooklyn i jej policyjna przewodniczka
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
piątek, 22 maja 2015 13:09

 

Agnieszka Paszkowska policjantka z Wydziału Kryminalnego z Niebuszewa i jej czworonożna podopieczna Brooklyn należą do Sekcji Poszukiwawczo- Ratowniczej OSP Wołczkowo - jedynej grupy dysponowanej na terenie wszystkich powiatów województwa przez komisariaty policji. Razem brali udział w poszukiwaniu uprowadzonej Mai, a ponadto w kilkudziesięciu akcjach poszukiwawczych w terenie. Agnieszka i jej pies podczas tych akcji sumarycznie pokonali kilka tysięcy kilometrów pieszo, często w bardzo trudnym i niedostępnym terenie, pracując w każdych warunkach atmosferycznych, o każdej porze roku w poszukiwaniu osób zaginionych.

Więcej…
 
„Kino na temat”- ucieczki z domu
Wydarzenia
Wpisany przez asp. szt. Joanna Kowalska/AG   
piątek, 22 maja 2015 12:28

W kinie "Helios" policjantka ze szczecińskiej komendy spotkała się z młodzieżą gimnazjalną. Wspólnie obejrzeli film pt. „Królowie lata”, w którym poruszono tematykę ucieczek dzieci z domu.

Więcej…
 
Unikał policjantów wiedząc, że go szukają …
Wydarzenia
Wpisany przez st. asp. Irena Kornicz   
piątek, 22 maja 2015 12:26

Kryminalni z Komisariatu Policji Szczecin Dąbie zatrzymali 36- latka, który usłyszał trzy zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem do różnych obiektów mieszczących się na terenie Prawobrzeża. Mężczyzna wiedząc, że funkcjonariusze ustalili, kto odpowiada za te czyny ukrywał się stróżami prawa. Dzięki zasadzkom i prowadzonej obserwacji policjanci zaskoczyli 36- latka, zatrzymując go w mieszkaniu, do którego przyszedł dosłownie na chwilę.

Więcej…
 
Tymczasowy areszt za 55 gramów narkotyków
Wydarzenia
Wpisany przez st. asp. Irena Kornicz   
piątek, 22 maja 2015 12:24

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali 27 – latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Przy szczecinianie funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 55 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzut a sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Teraz najbliższe 3 miesiące 27 – latek spędzi za kratkami.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Rafał Szynkiewicz