Główna » Wydarzenia
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wydarzenia
Szczecińscy policjanci zabezpieczyli prawie 200 gramów narkotyków
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
czwartek, 30 lipca 2015 14:15

Policjanci z Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KMP w Szczecinie zatrzymali 18- latka, który w mieszkaniu miał prawie 200 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące handlu transgranicznego oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Dziś na zapaść decyzja o tymczasowym aresztowaniu 18- latka.

Więcej…
 
MSW OGŁOSIŁO OTWARTY KONKURS NA DZIAŁANIA DOTYCZĄCE PRZECIWDZIAŁANIU DOPALACZOM
Wydarzenia
Wpisany przez Policja KGP   
czwartek, 30 lipca 2015 08:18

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło konkurs dla organizacji pozarządowych na przygotowanie ogólnopolskich działań informacyjno-edukacyjnych dotyczących przeciwdziałania zażywania dopalaczy. Konkurs jest jednym z elementów startującej dziś kampanii „Dopalacze kradną życie”.

Więcej…
 
Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"
Wydarzenia
Wpisany przez msw.gov.pl / mg   
środa, 29 lipca 2015 20:48

Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Dziś w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

Więcej…
 
Bezpieczeństwo nad wodą
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Joanna Kowalska   
środa, 29 lipca 2015 14:13

Wakacje w pełni. Ciepłe dni, które nadejdą w najbliższy weekend, sprzyjają spędzaniu wolnego czasu nad wodą. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci nad wodą zależy w dużej mierze od nas samych. Przypominamy o konieczności zachowywania podstawowych zasad ostrożności i rozwagi. Słońce, plaża, atmosfera wakacji - łatwo zapomnieć, że woda, nawet ta z pozoru bezpieczna i spokojna, jest groźnym żywiołem.

Więcej…
 
Poszukiwany odpowie za kradzież mienia o wartości prawie 3.500 złotych
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
środa, 29 lipca 2015 14:10

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 30- latka, który wraz z dwoma innymi mężczyznami dokonał kradzieży z jednego ze sklepów papierosów, alkoholu oraz pieniędzy. Łączna suma strat to prawie 3,5 tysiąca złotych.

Więcej…
 
Po nitce do kłębka …
Wydarzenia
Wpisany przez st. asp. Irena Kornicz   
środa, 29 lipca 2015 10:13

Kryminalni z Pogodna pracujący nad sprawą rozboju dokonanego w grudniu ubiegłego roku wytypowali i zatrzymali podejrzanego o ten czyn 19 – letniego sprawcę. Ponadto zebrany tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na udowodnienie zatrzymanemu kolejnych dwóch przestępstw dokonanych w tym samym miesiącu. Mężczyzna odpowie przed sądem za dwa rozboje i kradzież.

Więcej…
 
Dozór Policji za rozbój
Wydarzenia
Wpisany przez st. asp. Irena Kornicz   
środa, 29 lipca 2015 10:12

Dzielnicowi z Komisariatu Policji Szczecin Pogodno na podstawie zebranych informacji i poczynionych ustaleń zatrzymali 45- letnią kobietę podejrzewaną o dokonanie rozboju.
Mieszkanka Szczecina usłyszała zarzut zagrożony karą do 12 lat pozbawienia wolności a Prokurator zastosował wobec niej dozór Policji oraz zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Więcej…
 
UROCZYSTE POWITANIE GENERAŁA
Wydarzenia
Wpisany przez KWP Szczecin   
poniedziałek, 27 lipca 2015 14:23

Dziś rano kadra kierownicza zachodniopomorskiej Policji oraz zaproszeni goście uroczyście powitali Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, który otrzymał stopień generała Policji.
Z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Pana Bronisława Komorowskiego nadinsp. Jarosław Sawicki otrzymał stopień generała w dniu 24 lipca 2015 roku.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Rafał Szynkiewicz