Główna » Wydarzenia
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wydarzenia
Zaatakowali metalową rurką teraz są w areszcie
Wydarzenia
Wpisany przez asp. szt. Anna Gembala   
poniedziałek, 01 września 2014 13:15

 Szczecińscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców odpowiedzialnych za rozbój, w wyniku którego pokrzywdzony mężczyzna został pobity.

Więcej…
 
Dozór za posiadanie narkotyków
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
czwartek, 28 sierpnia 2014 14:18

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie zatrzymali 23-latka, który miał przy sobie ponad 27 gramów marihuany.

Więcej…
 
Kilkanaście zarzutów za uszkodzenie mienia
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Mirosława Rudzińska   
czwartek, 28 sierpnia 2014 14:16

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo ustalili i zatrzymali odpowiedzialnego za zniszczenie kilkunastu elewacji budynków w mieście.

Więcej…
 
Kierował po amfetaminie
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Mirosława Rudzińska   
wtorek, 26 sierpnia 2014 10:49

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 30-latka, który prowadził samochód.

Więcej…
 
Skazany na drugi dzień po znieważeniu funkcjonariuszy
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Mirosława Rudzińska   
wtorek, 26 sierpnia 2014 10:48

Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego z KMP w Szczecinie zatrzymali 42-latka, który w trakcie interwencji znieważył funkcjonariusza i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich. Sąd ukazał mężczyznę w trybie przyspieszonym.

Więcej…
 
Policjanci czujni przed meczem
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Mirosława Rudzińska   
poniedziałek, 25 sierpnia 2014 14:21

Pięć osób zostało zatrzymanych do wyjaśnienia po tym jak policjanci w samochodzie, którym jechali ujawnili kominiarki rękawice do walki i ochraniacze na zęby. Pojazd był kontrolowany w związku z przejazdem kibiców na mecz. 

 

2dd

 

 

W sobotę policjanci kontrolowali pojazdy na ul. Szosa Poznańska w związku z przyjazdem kibiców na mecz, który miał odbyć się w Stargardzie Szczecińskim pomiędzy drużynami Błękitni Stargard Szczeciński a Zagłębie Sosnowiec.

 

Po południu funkcjonariusze zatrzymany został samochód m-ki VW Golf na sosnowieckiej rejestracji. W trakcie kontroli w bagażniku pojazdu ujawnili trzy zestawy do walki wręcz tj. rękawice i ochraniacze na zęby a także kominiarki. Podejrzewając, że mężczyźni planują konfrontację siłową z kibicami innego klubu zostali doprowadzeni do komisariatu policji gdzie zostali rozpytani na okoliczność posiadanych przedmiotów.

 

Czterech pasażerów i kierowca - mieszkańcy Sosnowca i okolic nie wiedzieli do kogo należą rękawice, kominiarki i ochraniacze jak również nie wiedzieli jak to się stało, że te przedmioty trafiły do bagażnika. Co dziwne właściciel pojazdu obecny wśród zatrzymanych również nie potrafił wytłumaczyć pochodzenia przedmiotów w jego pojeździe.  

 

5wwwww

 

Z relacji mężczyzn wynikało, że w zasadzie nie znają się nawzajem, nie znają swoich imion i nazwisk, ale razem jechali do Świnoujścia na weekend. Twierdzili również, że nie są kibicami żadnej z drużyn i słabo interesuje ich piłka nożna, jednak przy kilku z nich znaleziono karty kibica kilku klubów piłkarskich np. Zagłębia Sosnowiec.

 

 

asp. Mirosława Rudzińska

 
Pijany kierowca nie zatrzymał się do kontroli
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
poniedziałek, 25 sierpnia 2014 14:18

Dzielnicowi z Dąbia zatrzymali 59 -latka, który kierując w stanie nietrzeźwym samochodem marki Fiat Seicento nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekając uderzył w drzewo.

Więcej…
 
Areszt za ugodzenie nożem
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Mirosława Rudzińska   
czwartek, 21 sierpnia 2014 13:30

Policjanci z komisariatu Szczecin Niebuszewo zatrzymali Szczecinianina, który ugodził swoją konkubinę nożem.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Arkadiusz Król