Główna » Wydarzenia
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wydarzenia
Podawał się za policjanta i wyłudzał telefony
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Mirosława Rudzińska   
czwartek, 02 lipca 2015 12:31

Szczecińscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który wprowadzając w błąd 13-latka zabrał mu wartościowy telefon komórkowy. Po zatrzymaniu sprawcy okazało się, że w ostatnim czasie więcej osób zostało przez niego pokrzywdzonych. Za popełnione przestępstwa grozi do 8 lat więzienia jednak mężczyzna usłyszał zarzut w warunkach recydywy co podnosi zagrożenie karą wiezienia do 12 lat.

Więcej…
 
Policjanci ujawnili dwa włamania-zatrzymali sprawcę
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
czwartek, 02 lipca 2015 12:30

Kryminalni z Niebuszewa ustalili na podstawie własnych czynności 31- latka, który jest sprawcą dwóch włamań do pojazdów. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał dwa zarzuty. Już wcześniej był karany za podobne przestępstwa.

Więcej…
 
Zarzuty za wybicie szyb
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
czwartek, 02 lipca 2015 11:56

Młody szczecinianin usłyszał dwa zarzuty za wybicie szyb w sklepie i kinie. 18- latek był nietrzeźwy, w jego organizmie było prawie dwa promile alkoholu. Za zniszczenie mienia mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej…
 
Zatrzymany pijany kierowca z lewym tytoniem
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Mirosława Rudzińska   
środa, 01 lipca 2015 11:07

Szczecińscy policjanci zatrzymali i rozliczyli kierowcę, który prowadził w stanie nietrzeźwości i do tego przewoził papierosy bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna usłyszał już zarzuty grozi mu do trzech lat pozbawiania wolności.

Więcej…
 
Siedem zarzutów za kradzieże
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
środa, 01 lipca 2015 11:06

Siedem zarzutów usłyszał 54 – latek, który wraz ze swoim 13- letnim synem kradł elementy rynien deszczowych. Mężczyzna został zatrzymany bezpośrednio po kradzieży. Za to przestępstwo może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawą 13- latka zajmie się teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Więcej…
 
Festyn rodzinny „Trzymaj Formę”
Wydarzenia
Wpisany przez sierż.sztab. Agnieszka Bednarek   
środa, 01 lipca 2015 11:04

Szczecińscy policjanci oraz funkcjonariusze Straży Pożarnej na zaproszenie Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemologicznej uczestniczyli w festynie rodzinnym „Trzymaj Formę”, który odbył się w Szczecinie przy ul. Dubois 38.

Więcej…
 
Nietrzeźwi bracia zniszczyli roletę i schody
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
środa, 01 lipca 2015 09:55

Szczecińscy policjanci zatrzymali dwóch braci ,którzy kilka dni temu pijani zniszczyli roletę i schody prowadzące do jednego ze sklepów w centrum miasta. 24- latek i o siedem lat młodszy brat trafili do policyjnego aresztu. Za zniszczenia mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej…
 
Zatrzymany podczas przechodzenia na czerwonym świetle
Wydarzenia
Wpisany przez st. sierż. Karolina Rykaczewska/AG   
wtorek, 30 czerwca 2015 13:30

W niedzielę roku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie podczas patrolu zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany w celu doprowadzenia do najbliższego Aresztu Śledczego.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Rafał Szynkiewicz