Główna » Wydarzenia
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wydarzenia
"Policjant, który mi pomógł"-ósma edycja konkursu
Wydarzenia
Wpisany przez nadkom. Katarzyna Legan   
piątek, 17 kwietnia 2015 14:53

Rusza kolejna edycja konkursu organizowanego przez Ogólnopolskie Pogotowie dla ofiar Przemocy w Rodzinie pn. "Policjant który mi pomógł".

Więcej…
 
Eliminacje miejskie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Wydarzenia
Wpisany przez st. sierż. Dorota Ziółkiewicz / IK   
piątek, 17 kwietnia 2015 14:49

W dniach 15-16 kwietnia 2015 r. odbyły się w Szczecinie eliminacje miejskie Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Więcej…
 
Policja prosi o kontakt świadków zdarzenia
Wydarzenia
Wpisany przez st. asp. Irena Kornicz   
piątek, 17 kwietnia 2015 14:45

 

W dniu 1 kwietnia 2015r. o godz. 14:24 w Szczecinie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący n/n samochodem jadąc ul. Mickiewicza od strony ul. Janickiego na skrzyżowaniu z ul. Czorsztyńską wykonał manewr zawracania bezpośrednio przed jadącym tramwajem linii nr 5, który jechał ul. Mickiewicza w kierunku ul. Żołnierskiej. Motornicza w celu uniknięcia zderzenia z n/n pojazdem podjęła manewr gwałtownego hamowania, w wyniku którego 63- letnia pasażerka tramwaju wywróciła się i doznała obrażeń ciała.

Świadkowie tego zdarzenia, proszeni są o pilny kontakt z funkcjonariuszami z KP Pogodno ul. Mickiewicza 161, pokój nr 120 bądź pod numerem telefonu 91 82 14 456 powołując się na znak sprawy L. dz. WK – I – 3714/15

st. asp. Irena Kornicz

 
Zaproszenie na debatę.
Wydarzenia
Wpisany przez Buiro Prasowe KWP w Szczecinie   
piątek, 17 kwietnia 2015 14:36

ZAPROSZENIE

logo3232kmp

Komendant Miejski Policji
w Szczecinie

zaprasza

Więcej…
 
Jechał kradzionym VW T5 pod wpływem narkotyków
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
wtorek, 14 kwietnia 2015 12:26

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie zatrzymali przy zjeździe z autostrady A6 33- latka, który jechał kradzionym w Niemczech samochodem marki VW T5. Szczecinianin jechał tym pojazdem pod wpływem środków odurzających, bez uprawnień do kierowania. Na „pokładzie” miał też kradziony motocykl.

Więcej…
 
"Reaguj na przemoc-masz prawo" szkolenia dla nauczycieli.
Wydarzenia
Wpisany przez nadkom. Katarzyna Legan   
poniedziałek, 13 kwietnia 2015 14:00

Przemoc w rodzinie to nadal duży problem, którego ofiarami są najczęściej dzieci, młodzież i osoby starsze. Każdy z jej członków potrzebuje wsparcia, pomocy interdyscyplinarnej oraz poczucia bezpieczeństwa. System pomocy rodzinie w świetle znowelizowanych przepisów zakłada w każdym przypadku pomoc interdyscyplinarną. Nadal trudne jest rozpoznanie tego zjawiska ze względów kulturowych i społecznych a uwarunkowane jest nie tylko "przyzwoleniem społecznym" ale także brakiem dostatecznej wiedzy na temat zjawiska i obowiązujących przepisów prawnych.

Więcej…
 
Pies niebezpieczne zwierzę
Wydarzenia
Wpisany przez sież.sztab. Agnieszka Bednarek   
poniedziałek, 13 kwietnia 2015 13:29

W przedszkolu nr 18 w Szczecinie najmłodsi spotkali się ze szczecińskimi Policjantami. Tematem przewodnim było bezpieczne zachowanie w kontakcie z agresywnym psem.

Więcej…
 
Samoobrona z uczennicami liceum
Wydarzenia
Wpisany przez sierż.sztab. Agnieszka Bednarek   
poniedziałek, 13 kwietnia 2015 13:15

Na zaproszenie pedagoga szkolnego Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie uczestniczyli w spotkaniu z uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 przy Placu Mariackim 1 w Szczecinie. Spotkanie było adresowane do uczennic klas drugich i trzecich. Celem spotkania była edukacja w obszarze obrony własnej oraz zapobiegania sytuacją niebezpiecznym.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Rafał Szynkiewicz