Główna » Wydarzenia
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wydarzenia
Stop włamaniom do piwnic
Wydarzenia
Wpisany przez sierż. Monika Malińska   
wtorek, 24 listopada 2015 15:02

Nie wszystko mieści się w naszych niewielkich mieszkaniach i często zmuszeni jesteśmy przechowywać przedmioty w pomieszczeniach piwnicznych. Są to niejednokrotnie przedmioty znacznej wartości. Aby uchronić się przed ich utratą w wyniku włamania zastosuj kilka podstawowych zasad:

Więcej…
 
Bądź ostrożny, nie daj się okraść!
Wydarzenia
Wpisany przez sierż. Monika Malińska   
wtorek, 24 listopada 2015 15:00

Złodzieje są coraz bardziej zuchwali i zdarza się że „odwiedzają nas” gdy jesteśmy w mieszkaniu zajęci wykonywaniem codziennych czynności. Wówczas możemy stracić przedmioty znacznej wartości, ale również te mające dla Nas wartość sentymentalną.

Więcej…
 
„Akademia Filmowa Multikino - cyberprzemoc”
Wydarzenia
Wpisany przez asp. szt. Joanna Kowalska   
wtorek, 24 listopada 2015 14:49

Dzisiaj w „Multikinie” policjantki ze szczecińskiej Komendy przeprowadziły prelekcję z młodzieżą gimnazjalną i licealną na temat przemocy w Internecie.

Więcej…
 
Laureaci wojewódzkiego konkursu "Profilaktyka oczami młodzieży" edycja 2015
Wydarzenia
Wpisany przez Zespół Prasowy KWP w Szczecinie   
wtorek, 24 listopada 2015 13:59

Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Fundacja Razem Bezpieczniej w Szczecinie informują, że 10 edycja wojewódzkiego konkursu pod nazwą "Profilaktyka Oczami Młodzieży" została podsumowana.
Konkurs w ostatnich latach na stałe zagościł w życiu edukacyjnym wielu placówek oświatowych a także w pracy profilaktycznej Policji Zachodniopomorskiej.

Więcej…
 
VI Kampania Społeczna Białej Wstążki w Szczecinie- "Złość nie jest zła"
Wydarzenia
Wpisany przez nadkom. Katarzyna Legan   
wtorek, 24 listopada 2015 09:58

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie po raz szósty zaproszeni zostali do udziału w Kampanii "Biała Wstążka", której organizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Szczecińska Policja została patronem Kampanii.

Więcej…
 
Uważaj na kieszonkowca!
Wydarzenia
Wpisany przez Monika Malińska   
wtorek, 24 listopada 2015 09:51

Nadmiar codziennych obowiązków sprawia, że jesteśmy zabiegani i roztargnieni. W całym zamieszaniu nie zwracamy uwagi na sytuacje, w których będąc w dużych skupiskach ludzi możemy stać się ofiarą kradzieży kieszonkowej. Do tego typu zdarzeń może dochodzić najczęściej w centrach handlowych, hipermarketach bądź w środkach komunikacji miejskiej.
Kieszonkowcy to z reguły bardzo wyspecjalizowani złodzieje, którzy wtapiają się w tłum,i nie wyróżniają się z wyglądu. Może to być zarówno kobieta jak i mężczyzna w każdym wieku.

Więcej…
 
Zatrzymani tuż po kradzieży
Wydarzenia
Wpisany przez st. asp. Irena Kornicz   
poniedziałek, 23 listopada 2015 10:18

Zebrany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo materiał dowodowy pozwolił na postawienie 25 i 26 – latkowi zatrzymanym przez szczecińskich wywiadowców zarzutu kradzieży. Prokurator już zastosował wobec obu mężczyzn dozór Policji. Za popełnione przestępstwo może im grozić do 5 lat więzienia.

Więcej…
 
Usłyszeli zarzuty za włamania do pojazdów
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
piątek, 20 listopada 2015 15:07

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali dwóch sprawców, którzy włamywali się do pojazdów zaparkowanych na terenie Pomorzan. Mężczyźni kradli z aut różne przedmioty. Zostali już przesłuchani , usłyszeli zarzuty. Podejrzanym za te przestępstwa grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Rafał Szynkiewicz