Główna » Wydarzenia
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wydarzenia
Ucieczki nieletnich
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Joanna Kowalska   
środa, 01 kwietnia 2015 12:50

Każdego dnia z domów i placówek zajmujących się opieką nad dziećmi znika wielu młodych ludzi. Każde z nich ucieka przed czymś innym. Trapiące ich problemy zawsze mają jednak inną postać. Chociaż w pewien sposób można je usystematyzować.

Więcej…
 
Szczeciński policjant na najwyższym podium w kulturystyce
Wydarzenia
Wpisany przez st. asp. Irena Kornicz   
środa, 01 kwietnia 2015 12:21

St. sierż. Kamil Kuleta z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zajął I miejsce w Debiutach Kulturystycznych 2015r. zorganizowanych przez Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. 

Więcej…
 
Wieczorne działania szczecińskich policjantów
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
środa, 01 kwietnia 2015 08:47

Policjanci z Wydziału Prewencji KMP w Szczecinie przeprowadzili wczoraj działania prewencyjno-kontrolne pn. „ Blokers” na terenie miasta. Głównym celem akcji było zapewnienie bezpieczeństwa i spokoju mieszkańcom Szczecina.

Więcej…
 
Przedszkolaki z wizytą w Komisariacie Policji Szczecin Niebuszewo
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Michał Sroka   
środa, 01 kwietnia 2015 08:30

Wczoraj przedszkolaki z przedszkola „Zielony miś” odwiedziły Komisariat Policji Szczecin Niebuszewo. W trakcie odwiedzin maluchy zwiedziły pomieszczenia komisariatu przyglądając się jak wygląda praca szczecińskich policjantów.

Więcej…
 
Działania policjantów z Referatu Psów Służbowych
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Jarosław Łotysz/AG   
wtorek, 31 marca 2015 06:39

W miniony weekend policjanci Referat Przewodników Psów Służbowych WP KMP przeprowadzili działania prewencyjno – porządkowe w miejscach szczególnie zagrożonych przestępczością.

Więcej…
 
Kierowali na „ podwójnym gazie”
Wydarzenia
Wpisany przez st. sierż Dorota Ziółkiewicz / IK   
poniedziałek, 30 marca 2015 12:53

Podczas minionego weekendu policjanci ze szczecińskiej drogówki tak jak każdego dnia dbając o bezpieczeństwo i porządek na drogach miasta kontrolowali kierujących oraz ich stan trzeźwości. Jednak pomimo wielu akcji profilaktycznych oraz poważnych konsekwencji prawnych jakie grożą za kierowanie pojazdem na tzw. „podwójnym gazie”, po raz kolejny zatrzymali kilku kierujących, którzy spożywali alkohol.

Więcej…
 
SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI BANKÓW W SPRAWIE BEZPIECZEŃSTWA SENIORÓW
Wydarzenia
Wpisany przez nadkom. Katarzyna Legan   
poniedziałek, 30 marca 2015 12:49

Mimo wielu ostrzeźeń i prowadzonych wielotorowo działań profilaktycznych wobec seniorów, na terenie Szczecina odnotowujemy przestępstwa, których ofiarami są osoby starsze. Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie podjęli szereg inicjatyw mających na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa seniorów. Jedną z nich było spotkanie Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie z przedstawicielami Banków w celu wypracowania współpracy w tym zakresie.

Więcej…
 
Areszt za rozbój i zmuszenie do zwrotu wierzytelności
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
poniedziałek, 30 marca 2015 12:45

Szczecińscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali rozboju na 25- latku zabierając mu czapkę. Ponadto sprawcy usiłowali zmusić pokrzywdzonego do zakupu na raty laptopa w zamian za pieniądze, które był im winien.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Rafał Szynkiewicz