Główna » Wydarzenia
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wydarzenia
Na zakazie jechał ciężarówką
Wydarzenia
Wpisany przez st. sierż. Dorota Ziółkiewicz/AG   
poniedziałek, 26 stycznia 2015 13:38

Dziś na ul. Struga policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik samochodowy wraz z naczepą. Kierujący nie okazał prawa jazdy podczas kontroli.

Więcej…
 
Kierującego ruszyło sumienie...
Wydarzenia
Wpisany przez st. sierż. Dorota Ziółkiewicz   
poniedziałek, 26 stycznia 2015 13:35

W 23.01.2015 r. na wyznaczonym przejściu dla pieszych kierujący potrącił pieszą lat 37, która przechodziła przez jezdnię.

Więcej…
 
Zatrzymany z narkotykami usłyszał zarzuty
Wydarzenia
Wpisany przez asp. szt. Anna Gembala   
piątek, 23 stycznia 2015 10:22

 Szczecińscy policjanci zatrzymali 41- latka, który miał przy sobie pakunek z narkotykami w ilości prawie 30 gramów. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za ten czyn zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej…
 
Festyn z mundurowymi „ Bezpieczne ferie zimowe”w SP nr 37
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Anna Gaweł   
czwartek, 22 stycznia 2015 14:08

W szkole podstawowej nr 37 w Szczecinie dla dzieci z półkolonii odbyły się zajęcia pod nazwą ,, Bezpieczne ferie zimowe ”.

Więcej…
 
Sprawca napaści na kobietę zatrzymany
Wydarzenia
Wpisany przez st. asp. Irena Kornicz   
czwartek, 22 stycznia 2015 14:06

Kryminalni z Dąbia zatrzymali 19 – latka podejrzewanego o napad na młodą kobietę. Mężczyzna na początku tygodnia zaatakował na terenie Prawobrzeża szczeciniankę, którą ranił w okolicy szyi i rękę. Sprawca trafił już do policyjnego aresztu. Dziś usłyszy zarzuty.

Więcej…
 
Podając się za wnuczka, policjanta lub funkcjonariusza CBŚ- oszukują seniorów
Wydarzenia
Wpisany przez Zespół Prasowy KWP Szczecin / IK   
czwartek, 22 stycznia 2015 14:01

Mimo nieustannych ostrzeżeń nadal starsze osoby stają się ofiarami oszustów, działających metodą na tzw.„ wnuczka” Oszuści bez najmniejszych skrupułów wykorzystując podeszły wiek lub łatwowierność seniorów okradają ich z oszczędności całego życia. Coraz częściej sprawcy podają się za policjantów CBŚ lub funkcjonariuszy zajmującymi się rozpracowywaniem oszustów.

Więcej…
 
Policja i Straż Miejska o bezpieczeństwie w Dniu Babci
Wydarzenia
Wpisany przez asp. Michał Sroka   
czwartek, 22 stycznia 2015 11:28

W dniu 21.01.2015r policjant z Wydziału Prewencji KMP w Szczecinie razem z funkcjonariuszami Straży Miejskiej odwiedzili szczecińskich przedszkolaków aby porozmawiać z nimi o ich bezpieczeństwie oraz przekazać laurki dla Babci i Dziadka, z okazji ich święta. Życzenia zawierały rady dotyczące bezpiecznych zachowań.

Więcej…
 
Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka – rady dla seniorów
Wydarzenia
Wpisany przez nadkom. Katarzyna Legan   
czwartek, 22 stycznia 2015 11:22

dbid

Szczecińska policja przypomina, że często ofiarami przestępstw stają właśnie starsze osoby.

Oszuści wykorzystują pdeszły wiek seniorów w różny sposób. Popełniają przestępstwa na tzw. “ wnuczka” czy też okradają mieszkania starszych osób, będąc wpuszczani do nich przez samych właścicieli. Nieznane seniorom osoby wykorzystując ich zaufanie dokonują kradzieży pieniędzy czy też biżuterii.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Rafał Szynkiewicz