Główna » Wydarzenia
 

Menu KMP Szczecin

Joomla Slide Menu by DART Creations

polecane Strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Wydarzenia
„Szczecin wolny od dopalaczy” akcja w gimnazjum
Wydarzenia
Wpisany przez mł.asp. Agnieszka Bednarek   
środa, 07 października 2015 14:14

W ramach akcji „Szczecin wolny od dopalaczy, jestem mocarzem nie potrzebuję dopalaczy”, szczecińscy policjanci wraz ze Strażą Miejską i przedstawicielem stowarzyszenia „ Sztuka tak” kontynuują spotkania z uczniami szkół gimnazjalnych, podczas których uświadamiają ich jak niebezpieczne konsekwencje może mieć zażycie dopalaczy.

Więcej…
 
Policyjny „Gryfuś” w Szkołach Podstawowych
Wydarzenia
Wpisany przez mł.asp. Agnieszka Bednarek   
środa, 07 października 2015 13:59

W związku z kontynuacją programu prewencyjnego „Przyjaciele Gryfusia” skierowanego do uczniów klas pierwszych, szczecińscy policjanci udali się do szkół podstawowych.

Więcej…
 
Rozmowy z dziećmi o bezpieczeństwie
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Joanna Kowalska   
środa, 07 października 2015 11:16

Policjanci ze szczecińskiej Komendy w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” odwiedzili Szkołę Podstawową Nr 74 w Szczecinie przy ul. Seledynowej.

Więcej…
 
Podając się za wnuczka, policjanta, funkcjonariusza CBŚ - oszukują seniorów
Wydarzenia
Wpisany przez st.asp. Irena Kornicz   
środa, 07 października 2015 11:12

Mimo nieustannych ostrzeżeń nadal starsze osoby stają się ofiarami oszustów, działających metodą na tzw.„ wnuczka”. Sprawcy bez najmniejszych skrupułów wykorzystując podeszły wiek lub łatwowierność seniorów i okradają ich z oszczędności całego życia. Coraz częściej sprawcy podają się za policjantów CBŚ lub funkcjonariuszy zajmującymi się rozpracowywaniem oszustów. Tylko wczoraj na terenie Szczecina doszło do trzech tego typu sytuacji.

Więcej…
 
Areszt za ciężkie pobicie kompana
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Anna Gembala   
wtorek, 06 października 2015 12:46

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 33- latek, który ciężko pobił swojego znajomego. 39- latek nieprzytomny nadal jest w szpitalu. Sprawca usłyszał zarzut pobicia. Był już wcześniej karany za liczne przestępstwa. Teraz najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Więcej…
 
Kontrole punktów sprzedaży alkoholu
Wydarzenia
Wpisany przez asp.szt. Joanna Kowalska   
poniedziałek, 05 października 2015 14:23

W weekend szczecińscy policjanci kontrolowali punkty sprzedaży alkoholu i edukowali sprzedawców w zakresie przestrzegania przepisów Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałania alkoholizmowi.

Więcej…
 
Zaatakowali przechodnia teraz spędzą czas w areszcie
Wydarzenia
Wpisany przez st.asp. Anna Gembala   
poniedziałek, 05 października 2015 11:34

Szczecińscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców odpowiedzialnych za rozbój, w wyniku którego pokrzywdzony mężczyzna został pobity. Napastnicy ukradli e- papierosa, słuchawki i dowód osobisty. Zatrzymani trafili do aresztu na trzy miesiące.

Więcej…
 
Policja prosi o kontakt świadków wypadku
Wydarzenia
Wpisany przez KP Szczecin Pogodno / IK   
piątek, 02 października 2015 12:11

W dniu 15 września 2015r. o godz. 19:30 w Szczecinie doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem marki Citroen Berlingo jadąc prawym pasem ul. Witkiewicza od strony ul. Kaliny w kierunku ul. Santockiej na wysokości numeru 40 na wyznaczonym przejściu dla pieszych potrącił 18 – letniego mężczyznę. Pieszy przechodził z lewej na prawą stronę. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Witamy na witrynie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie www.kmp.szczecin.pl Ten Serwer NIE JEST w żaden sposób połączony z siecią komputerową Policji i zawiera TYLKO JAWNE dane udostępnione przez Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie copyright 2010 Komenda Miejska Policji w Szczecinie ul. Kaszubska 35 - Referat Łączności i informatyki Strona stworzona przy współudziale WKS KWP w Szczecinie Webmaster: Rafał Szynkiewicz